Dalia Ruskonienė

 

Esu moteris, patyrusi du nuostabius ir labai skirtingus gimdymus. Tuomet įsitikinau, kad gimdymas gali būti išpildanti, įgalinanti, net maloni patirtis. Būtent tai mane įkvėpė tapti dula.

Noriu dalintis savo patirtimi ir sukauptomis žiniomis, kad kuo daugiau moterų gimdymą patirtų kaip gražią pirtį. Norėčiau ir Tave lydėti šioje kelionėje.

Pasiruošimas gimdymui ir pats gimdymas yra Tavo patirtis, tai yra Tavo kelias, jį renkiesi tu, aš Tau asistuoju. Bus, kad nežinosi, kaip daryti, tuomet pateiksiu man žinomą informaciją, kartais požiūrį.
Turėdama tiek savo žinias ir pasaulėžiūrą bei mano žinias ir patirtį, pasirinkimus padarysi pati ;) Aš nieko neversiu. Nėra taip, kad kažką reikia, galima ar negalima.

Kaip viskas vyks, jei norėsi, kad būčiau tavo dula?
Gimdymas – budžiu nuo 38 sav. ir nuo to laiko įsipareigoju galėti atvykti į gimdymą per tris valandas nuo pakvietimo bet kuriuo paros metu. Gimdyme būnu iki kol jis baigiasi (iki kol manęs reikia, įprastai ne ilgiau nei valandą nuo užgimimo). Gimdymo trukmė kainai įtakos neturi.

Ką darau gimdymo metu?
Čia jau improvizacija pagal moters ir kito ją lydinčio asmens poreikius. Plačiau tai esu aprašiusi čia www.svelnusgimdymas.lt/paslaugos . Taip pat tai galime aptarti per nemokamą pažintinį pusvalandžio trukmės skambutį.
Iki gimdymo – vėlgi, labai priklauso nuo tavo poreikio: ar nori ruoštis kartu, ar savarankiškai, o manęs tiesiog paklausti krypties. Nuo to priklauso konsultacijų kiekis. Bet kuriuo atveju, visada palaikome ryšį, susirašinėjame. Jei turi kažkokių klausimų, man juos parašai, aš atsakau. Jei reikia mažiau bendravimo, bendraujame mažiau :)

Esu tam, kad tavo gimdymo kelionė būtų gražesnė.

Jei šis trumpas aprašymas skamba tinkamai, galime sutarti pažintinio pokalbio laiką :)

I can provide services in English.

 

Dalia

+370 622 18351
maneslaukia@svelnusgimdymas.lt
www.facebook.com/duladalia
www.instagram.com/dula_dalia
www.svelnusgimdymas.lt