Dulų organizuojami užsiėmimai

Kiekvieną mėnesį Dulų asociacija kviečia besilaukiančias moteris ir šeimas į pažintinius susitikimus su dulomis

Dulų asociacijos organizuojami pažintiniai susitikimai bei paskaitos vyksta įvairiuose Lietuvos miestuose. Sekite mūsų FB puslapio naujienas ČIA.

VILNIUS
Kassavaitiniai besilaukiančių moterų susitikimai – siekiančioms geriau pažinti savo kūną, jo reakcijas ir emocijas, ieškančioms atsakymų į rūpimus klausimus, norinčioms sužinoti, ko galima tikėtis iš savęs ir aplinkinių gimdymo metu:
Ruošiuosi gimdyti: susitikimai su dulomis Agne ir Lina

Praktinio pasiruošimo gimdymui ciklas Bodymind, konsultacijos, kūno ir judesio terapijos sesijos besilaukiančioms:
pilnagyvybes.lt

KAUNAS
Individualios ir grupinės konsultacijos (gyvai ir telefonu) nėštumo planavimo, gimdymo, žindymo ir vaikučio priežiūros klausimais ir kt., seminarai šeimoms ruošiantis gimdymui, rebozo sesijos:
FB Tampu Mama/DulaMantaute

Jogos pamokos besilaukiančioms, meditacijos, paskaitos būsimiems ir esamiems tėvams, individualios konsultacijos, rebozo, prausynų ir vytulavimo ritualai:
www.unijoga.lt arba FB Unijoga

Konsultacijos nėštumo laiku, ruošimas gimdymui ir pogimdyminiam laikotarpiui, rebozo terapija, prausynų ir vytulavimo ritualai. Kaunas ir Alytus:
FB Dula Rūta

KLAIPĖDA
Paskaitos būsimiems ir esamiems tėvams, individualios ir/ar poros konsultacijos ruošiantis Gimtadieniui, watsu sesijos. Klaipėda ir šalia:
FB Dula Indrė