Monika Jovaišienė

Labas!

Mano vardas Monika. Esu dula. Žindymo specialistė (CLC). Savanoriauju žindymą palaikančioje organizacijoje La Leche lyga Lietuva, Krizinio nėštumo centre.

Pati į motinystę keliavau tris kartus. Visus tris kartus labai skirtingai. Ir visas tas patirtis be galo branginu. Su visais jų atneštais džiaugsmais ir skauduliais, su visais laimės pliūpsniais ir ašarų pakalnėmis. Esu dėkinga savo vyrui, draugėms ir duloms, kad tarp visų bangų buvau ne viena, kad turėjau nuostabiausias palaikymo komandas, apie kurias tik galėjau svajoti – padrąsinimas ir tikėjimas tikrai suteikė man sparnus.

Atidžiai ir jautriai atliepdama lydėsiu Tave ir tavo šeimą kelyje į Motinystę. Kad ir Tau sparnai užaugtų. Nuo pirmos minties apie vaikelį, planuojant, jau besilaukiant ir sirpstant, vaikeliui gimstant, pirmaisiais metais su juo pažindinantis. Laikas, kai tampi mama, tėčiu savo vaikui – nuo pirmos minutės ypatingas. Tai tikrų tikriausia dovana, didžiulė atsakomybė ir išbandymas.  Tam ruošiamės tiek fiziškai, tiek emociškai, tiek namų aplinką pritaikant. Romantiškai skambančiame kelyje į motinystę gali ištikti ir ne visai romantiški dalykai kaip buitis, žindymas, emocinis chaosas, nepažinti kūno pokyčiai, nekontroliuojami fiziologiniai procesai. o mažas vaikelis sprendimų reikalauja čia ir dabar, o ne „kai sugalvosiu ką daryti“.  Pagalvoti ir paieškoti būdų, kaip tame būti iš anksto –  labai vertingas indėlis į bendrą šeimos ramybę.

Mielai pasidalinsiu savo sukauptomis žiniomis, praktikomis, kaip pažinti savo vaisingumą, kaip susidraugauti su savo baimėmis ir nerimais apie pastojimą, gimdymą ir laiką po jo, kaip skausmą malšinti, kaip pasiekti gilaus atsipalaidavimo būseną, įsiklausyti ir pajausti savo kūną ir savojo „aš“ visame virsme nepamesti. Patarsiu, kaip namus paruošti naujo žmogaus atėjimui, kad būtų saugu ir patogu ne tik vaikeliui, bet ir tėvams. Papasakosiu apie gražius ritualus, kurie padeda įprasminti laukimą, gimdymą, tapsmą Mama. Jei bus įdomu, papasakosiu ir kokių tvarių ir draugiškų aplinkai pasirinkimų vaikų auginime yra – pradedant žindymu, natūraliosios kūdikių higienos principais, ergonomiško vaikų nešiojimo priemonėmis ir būdais, sąmoningumu ir saugaus prieraišumo formavimu paremtomis vaikų auklėjimo teorijomis.

Jei norėtum sužinoti daugiau, pasikalbėti apie džiaugsmus, nerimus, baimes ar tiesiog apie tai, ką susikrauti į tuos krepšius gimdymui – parašyk man. Labai lauksiu.

I can provide services in English

Registruotis konsultacijai

www.monijo.lt 
FB: Monijo.dula.CLC
IG: Monijo_dula_CLC
El. Paštas: monika@monijo.lt
Tel. Nr. 8 614 01917