Atsiliepimai

Atsiliepimai

Mums svarbu, kad Dulų asociacijos narės laikytųsi dulų veiklos etikos. Pagrindines etikos nuostatos yra išdėstytos Dulų veiklos standarte. Jei turite gimdymo su dula patirties, tiek teigiamos, tiek ir neigiamos, būtume labai dėkingi, jei parašytumėte savo atsiliepimą.
Kiekvienas komentaras turi būti patvirtintas administratoriaus. Įžeidžiantys, nešvankūs komentarai tvirtinami nebus.

Dula Mantautė

5.0 rating
2019 04 10

Su dula Mantaute ruošėmės gimdymui ir gimdėme :). Mantautė padėjo surasti tinkamus žmones, tinkamoje vietoje bei atrasti viziją, kaip gali būti šį kartą viskas gražiai, o tai labai palengvino visą nėštumą ir suteikė galimybę nuostabiai pasitikti mažylę – taip kaip ir svajojau. Ačiū jai už visus kartus, kai buvo mama, draugė, patarėja, kai nuramindavo ar padrąsindavo, kai padėdavo patikėti, kad jokios statistikos nėra nuosprendis ir nebūtinai bus taip, kaip jos sako. Mantautė tikrai padeda moterims pamatyti savo sparnus, kuriuos galbūt pradžioj mato tik ji :)

Monika

Gimdymas su dula Vilma

5.0 rating
2019 04 02

Tiek antrą, tiek trečią vaikelius gimdžiau su dula Vilma. Mane papirko jos lankstumas, subtilumas, besąlyginė tarnystė, moteriškas švelnumas, jautrumas ir pagarba gimdančiai. Myliu iki mėnulio ir atgal tas nepaprasto gimties kelio akimirkas su ja. Visuomet jausiu dėkingumą už tokius brangius atsiminimus.:)*

Justina Z

Dula padėjo mėgautis gimdymu

5.0 rating
2019 03 28

Dulos Ingulos buvimas per gimdymą leido atsipalaiduoti tiek man, tiek vyrui. Leido geriau suprasti ką daro/ ko klausia/ ką sako gydytojai, akušerė ir kodėl. Taip pat, susipažinusi su dula paneigiau savo galvoje turėtą mitą, kad dulos nusiteikusios prieš tradicinę mediciną, mokslą, skiepus ir t.t. Bent jau maniškė buvo apsiskaičiusi, racionali ir pritarianti mūsų pasirikimams. Ačiū už nuostabią patirtį ir tai, kad gimdymą galiu prisiminti su šypsena.

Urtė

Švelnumas, saugumas

5.0 rating
2019 03 27

Trečią vaikelį gimdžiau su dula Rūta. Pirmieji du gimdymai buvo trauminiai, o trečiąjį galėčiau pavadint švelnumu, nes buvau apgaubta Rūtos švelnumo, jaučiausi saugi. Prieš gimimą pasijutau išsekusi, atrodė daugiau nebegaliu. Tuomet Ruta padėjo man nurimti ir susikaupti. Esu begalo dėkinga :)

Saulė

Neįkainojama patirtis gimdant su dula

5.0 rating
2019 03 27

Sveiki,
O mano dula Gintarė, yra kažkas tokio, nežemiško, neapsakomo, nepaprasto.. Ruošėmės, Gimdėm kartu, bei ir po gimdymo padėjo jaustis saugiai, ramiai, užtikrintai. Tai buvo kažkas magiško. Ji manimi besąlygiškai rūpinosi, atsidavė visa ir dar daugiau, jos atsidavimas savo veiklai yra jaučiamas, matomas, užtikrintas ir su ja keliaučiau drąsiai, net nedvejodama į tolimesnius gimdymus. Aš jai liksiu visą gyvenimą dėkinga už šią nuostabią patirtį. Ačiū dula Gintare.
Rekomenduoju gimdyti su dula, nes tai buvo mano antras gimdymas, nors pirmas buvo be dulos, tai galiu palyginusi patarti.

Ieva

 

Jūsų dėmesiui – keletas atsiliepimų, kuriuos sutiko paviešinti su dulomis gimdžiusios šeimos.

Su dula Giedre susitikau dar prieš didžiąją dieną, kartu aptarėme gimdymo planą, bandėme sudėlioti mano lūkesčius į popieriaus lapą, sustodamos ir detaliai išdiskutuodamos kiekvieną punktą. Nuo pat pirmų akimirkų jaučiau palaikymą, nuoširdumą ir per apkabinimus perduodamą gerą energiją. Su kiekvienu susitikimu, kiekvienu pokalbiu gimdymo dienos laukdavau, kaip šventės – smalsiai ir nekantriai, ypač žinant, kad turėsi šalią tokią nuostabią pagalbininkę. Gimdymo metu net nepastebi kaip ant tavo kojų atsiranda šiltos kojinės, rankoje karštos arbatos puodelis, o ant kaktos vėsus rankšluostėlis, nors tai ir smulkmenos, jos suteikia jaukumo ir sukuria raminančią aplinką. Sąrėmių metu masažai, kuriuos atliko Giedrė, o vėliau, jai parodžius, ir vyras, išties palengvino laukimą. Ir tas sklindantis ramumas, bei meilė, nuoširdus džiaugsmas lydėjo visą gimdymą. Vyras iškart po vaikučio gimimo pasakė, kad Giedrė yra nuoširdi, rūpestinga ir dirbanti iš pašaukimo moteris. Didelis AČIŪ užpalaikymą, už sukurtą gerą atmosferą, už sklandų gimdymą ir už stebuklingai svelnias rankas.

Ieva, 2017 m. gegužė

Mantaute, suradom tave širdimi. Ir paprašėm, kad padėtum pasiruošti bei dalyvautum mūsų mažylės pirmajame susitikime. Ieškojom dulos, kuri būtų artima savo požiūriais, kurią jaustume vidumi, ir kuri turėtų nemažai medicininių žinių. Tu su kaupu išpildei visus kriterijus. Kai reikėjo, drąsinai palaikymu, o kai ieškojom atsakymų ar patvirtinimų/paneigimų – pasidalindavai medicininėmis pagrįstomis žiniomis, kurių turi stebėtinai daug! Ačiū tau už visas tas žinias, kurias mums perdavei, už tavo išskirtinį jautrų dėmesį laukiant mūsų mažylės ir susitikimo su ja metu. Ačiū už tai, kad tavo dėka mūsų kūdikis gimė pačioje geriausioje aplinkoje. Ačiū už tavo atsidavimą gimdymo metu: už palaikančius žodžius, už fizinę pagalbą prisilietimais, už tavo buvimą, kuris leido mums būti saugiems tokią ypatingą dieną. Ačiū, kad neskaičiavai savo laiko nei dieną, nei naktį, kad iki šiol jo randi iškilus bet kokiam klausimui. Mums ir mūsų gražuolei dukrytei labai pasisekė, kad sutikom tave! Pasiseks ir kitoms šeimoms, kurios sutiks tave. Nes tai, ką darai, darai vedama stebuklingo jausmo, kylančio iš širdies.

Jurgita, 2017 m. gegužė

Esu labai dėkinga dulai Vilmai, kad mano trečiojo vaikelio atėjimas buvo toks, apie kokį aš ir svajojau. Net sunku patikėti, kad aš gavau geriausia ko galėjau tikėtis Antakalnio ligoninėje, apie kurią anksčiau buvau prastos nuomonės. Gimdžiau naktį jaukioje žvakių šviesoje su ramia muzika. Gimdymą vonioje priėmė nuostabi akušerė. Jaučiau pagarbą ir nuoširdų dėmesį savo gimdymui, mano kūnui ir gimusiam vaikeliui. Ačiū Tau Vilma..!

Giedrė, 2016 m. rugpjūtis