Atsiliepimai

Atsiliepimai

Mums svarbu, kad Dulų asociacijos narės laikytųsi dulų veiklos etikos. Pagrindines etikos nuostatos yra išdėstytos Dulų veiklos standarte. Jei turite gimdymo su dula patirties, tiek teigiamos, tiek ir neigiamos, būtume labai dėkingi, jei parašytumėte savo atsiliepimą.
Kiekvienas komentaras turi būti patvirtintas administratoriaus. Įžeidžiantys, nešvankūs komentarai tvirtinami nebus.

Nuostabioji dula Dalia

5.0 rating
2020 04 20

Esu nuoširdžiai dėkinga dulai Daliai. Pirmiausia už nuostabias prausynas, kurių laukiau su virpuliuku ir buvo išpildytos puikiai. Bendravimas su Dalia nuošidus ir paprastas. Kiekvieną kartą susitikdama aš žinojau, kad ji mane supras ir atlieps.
Ji buvo mano emocijų sugerėja ir ramybės teikėja. Jei ne Dalia nežinau kaip būčiau gimdymo išlaukusi 41 savaitę, nes tik jos dėka panika ir stresas, kad dar neprasideda gimdymas išgaravo kaip dūmas po mūsų pokalbio.
Ačiū jums Dalia.

Dovilė

Mieloji dula Aušra

5.0 rating
2020 02 11

Kasdieną glausdama savo žavujį vaikutį prisimenu ir jo Gimimo kelionę ir mano Didžiąją pagalbininkę Aušrą. Su ja nuo pirmojo susitikimo pajaučiau nuostabų ryšį, bendrumą ir gėrį. Aušros dėka mano gimdymas ir jo prisiminimas liko kaip draugiškas čiauškėjimas, šokis ir nuostabus transcendentinis Gimimas. Ačiū už globą, pagalbą ir gydantį prisilietimą 🎈🧸

Einora

Širdingai AČIŪ dulai Vilmai Ragauskienei!

5.0 rating
2020 02 08

Po gimdymo praėjo jau trys mėnesiai ir su mielu noru jį prisimenu bei džiaugiuosi, kad pasirinkau tą ypatingą dieną būti su Vilma. Mūsų pažintis prasidėjo likus mėnesiui iki mažosios princesės gimtadienio. Gerai pamenu tą dieną kai su nerimu ėjau į susitikimą su Vilma, o jis praėjo taip jaukiai ir šiltai, kaip ir visi kiti susitikimai. Tai žmogus, kuris gali tave nukreipti tinkama linkme, padėti sudėlioti mintis, patikėti savo jėgomis, suteikti vidinės ramybės, kas be abejo yra puikus pasiruošimas didžiajam pasimatymui. Ačiū ir visada liksi mano širdyje!

Ilona

Ačiū Vilmai Ragauskienei

5.0 rating
2020 01 09

Nuostabus žmogus, švelni ir supratinga. Jos dėka prisimenu gimdymą su gerom emocijom. Labai padėjo susidėlioti mintis, nukreipė tinkama kryptim. Su Vilma jaučiausi saugiai ir užtikrintai. Tokio žmogaus ir norisi šalia tokių svarbiu momentu visai šeimai. Vyras kuris pradžioj buvo prieš, po gimdymo pasake kad ji labai padėjo ir džiaugėsi kad turėjom Vilma salia😊🌺

Indrė

Padėka dulai Jurgai J.

5.0 rating
2019 12 26

Praėjus kelioms savaitėms po gimdymo galiu drąsiai pasakyti, jog sprendimas gimdyti su dula buvo vienas geriausių sprendimų mūsų šeimoje. Esame labai dėkingi dulai Jurgai J., kuri padėjo man ir mano vyrui pasirengti vaikelio gimimui, surikiuoti mūsų mintis, veiksmus, pasitikėjimą vienas kitu ir gimimo procese jaustis savimi. Jurga, Tavo asmeninis dėmesys ir gebėjimas perprasti tikrai ne pačius lengviausius charakterius davė nuostabius rezultatus, kuriais džiaugiamės iki šiol:) Tavo dėka apie gimdymą galiu kalbėti drąsiai, be jokių nuoskaudų ar baimės jausmo. Ačiū Tau!

Giedrė

Apie Rūtelę

5.0 rating
2019 05 06

Rūtą sutikau likus vos mėnesiui iki gimdymo. Ilgai dvejojau, ar man reikia dulos, ar nebus nejauku įsileisti svetimą žmogų į tokią intymią patirtį. Bet dabar neįsivaizduoju savo dukrytės gimimo be jos. Keliavo mažylė pas mus labai ilgai. Vartai atsidarinėjo sunkiai, lėtai ir skausmingai, apie tris paras. Taip gera buvo turėti kažką, kas pataria, padrasina, nuramina.. Kažką, kuo gali pasitikėti. Tokį savą ir artimą žmogų, kuris visomis išgalėmis stengėsi palengvinti mūsų kelionę. Po šios patirties Rūta tapo įpatingu žmogum mūsų šeimai. Esu jai labai už tai dėkinga.

Gintarė

Gimtis su dula Rūta

5.0 rating
2019 04 19

Dula Rūta – mano dviejų gimties kelionių angelas sargas.
Mūsų susitikimai prieš gimdymą suteikė žinių apie gimtį, išsigryninom, kas man yra svarbu, kokios gimties noriu. Fantastiškasis Rebozo masažas leido sugrįžti į save, atsipalaiduoti, pabūti tik su savimi ir vaikeliu.
Gimties metu Rūtelė apgaubė mane ramybės ir saugumo skraiste. Galėjau susitelkti į gimties pojūčius, išbūti, išjausti bangas ir ramiai sutikti vaikelį.
Rūtele, dėkoju Tau už seserišką globą, atsidavimą ir skleidžiamą šviesą. Myliu Tave.

Giedrė

Dula Mantautė

5.0 rating
2019 04 10

Su dula Mantaute ruošėmės gimdymui ir gimdėme :). Mantautė padėjo surasti tinkamus žmones, tinkamoje vietoje bei atrasti viziją, kaip gali būti šį kartą viskas gražiai, o tai labai palengvino visą nėštumą ir suteikė galimybę nuostabiai pasitikti mažylę – taip kaip ir svajojau. Ačiū jai už visus kartus, kai buvo mama, draugė, patarėja, kai nuramindavo ar padrąsindavo, kai padėdavo patikėti, kad jokios statistikos nėra nuosprendis ir nebūtinai bus taip, kaip jos sako. Mantautė tikrai padeda moterims pamatyti savo sparnus, kuriuos galbūt pradžioj mato tik ji :)

Monika

Gimdymas su dula Vilma

5.0 rating
2019 04 02

Tiek antrą, tiek trečią vaikelius gimdžiau su dula Vilma. Mane papirko jos lankstumas, subtilumas, besąlyginė tarnystė, moteriškas švelnumas, jautrumas ir pagarba gimdančiai. Myliu iki mėnulio ir atgal tas nepaprasto gimties kelio akimirkas su ja. Visuomet jausiu dėkingumą už tokius brangius atsiminimus.:)*

Justina Z

Dula padėjo mėgautis gimdymu

5.0 rating
2019 03 28

Dulos Ingulos buvimas per gimdymą leido atsipalaiduoti tiek man, tiek vyrui. Leido geriau suprasti ką daro/ ko klausia/ ką sako gydytojai, akušerė ir kodėl. Taip pat, susipažinusi su dula paneigiau savo galvoje turėtą mitą, kad dulos nusiteikusios prieš tradicinę mediciną, mokslą, skiepus ir t.t. Bent jau maniškė buvo apsiskaičiusi, racionali ir pritarianti mūsų pasirikimams. Ačiū už nuostabią patirtį ir tai, kad gimdymą galiu prisiminti su šypsena.

Urtė

Švelnumas, saugumas

5.0 rating
2019 03 27

Trečią vaikelį gimdžiau su dula Rūta. Pirmieji du gimdymai buvo trauminiai, o trečiąjį galėčiau pavadint švelnumu, nes buvau apgaubta Rūtos švelnumo, jaučiausi saugi. Prieš gimimą pasijutau išsekusi, atrodė daugiau nebegaliu. Tuomet Ruta padėjo man nurimti ir susikaupti. Esu begalo dėkinga :)

Saulė

Neįkainojama patirtis gimdant su dula

5.0 rating
2019 03 27

Sveiki,
O mano dula Gintarė, yra kažkas tokio, nežemiško, neapsakomo, nepaprasto.. Ruošėmės, Gimdėm kartu, bei ir po gimdymo padėjo jaustis saugiai, ramiai, užtikrintai. Tai buvo kažkas magiško. Ji manimi besąlygiškai rūpinosi, atsidavė visa ir dar daugiau, jos atsidavimas savo veiklai yra jaučiamas, matomas, užtikrintas ir su ja keliaučiau drąsiai, net nedvejodama į tolimesnius gimdymus. Aš jai liksiu visą gyvenimą dėkinga už šią nuostabią patirtį. Ačiū dula Gintare.
Rekomenduoju gimdyti su dula, nes tai buvo mano antras gimdymas, nors pirmas buvo be dulos, tai galiu palyginusi patarti.

Ieva

Žindymo konsultacija

5.0 rating
2019 03 27

Dula Mantautė konsultavo dėl žindymo bėdų. Labai šiltas ir draugiškas žmogus. Atsakė į visus klausimus, padrąsino. Didelis Ačiū.

Aina

Su Dula gimdyti gera

5.0 rating
2019 03 26

Antrąją dukrytę gimdžiau su dulos Rūtos pagalba. Jos dėka galėjau jaustis daug ramesnė, saugesnė, atsidavusi procesui. Buvo gera gerti jos šilumą, ramybę ir stiprybę. Esu ir liksiu visuomet jai dėkinga. Už buvimą kartu prieš, per ir po gimdymo. Už magiškus, transformuojančius ritualus. Už atsidavimą savo veiklai. 💜🙏🦋

Justina