Atsiliepimai

Atsiliepimai

Mums svarbu, kad Dulų asociacijos narės laikytųsi dulų veiklos etikos. Pagrindines etikos nuostatos yra išdėstytos Dulų veiklos standarte. Jei turite gimdymo su dula patirties, tiek teigiamos, tiek ir neigiamos, būtume labai dėkingi, jei parašytumėte savo atsiliepimą.
Kiekvienas komentaras turi būti patvirtintas administratoriaus. Įžeidžiantys, nešvankūs komentarai tvirtinami nebus.

Ačiū iš visos širdies!

1.0 rating
2022 12 30

Esame labai dėkingi Evelinai už dalyvavimą mūsų mažylio gimtadienyje.
Ji buvo labai didele pagalba mums visiems, tiek pasiruošime, tiek gimdymo metu ir po jo. Labai džiaugiausi turėdama galimybę su kuo pasitarti, klausti ar tiesiog pabendrauti ir nusiraminti kai man to reikėdavo.
Evelina labai rami, šilta ir rūpestinga. Labai profesionali, turinti patirties, žinanti ką daro. Sprendžiant klausimus suteikdavo papildomos informacijos, palaikydavo pasirinkimuose. Net negalėčiau įsivaizduoti gimtadienio be jos! Nepaprastai džiaugiamės pažintimi! Ačiū, kad buvai, kad lydėjai!🤍 Nepaprastai branginu šią pažintį ir linkiu kiekvienai patirti tokią draugystę šiuo jautriu gyvenimo momentu!
Apkabiname!!!

Andželika

Ačiū dulai Evelinai A.

5.0 rating
2022 09 18

Mano nėštumo pabaigoje dula Evelina buvo nuostabi pagalbininkė, patarėja, palaikytoja: nuo patarimų įvairiems pratimams nėštumui palengvinti, jaukių pokalbių apie vaikystę ir motinystę, iki atsipalaidavimo praktikavimo sesijos vandenyje, kuri padėjo kantriai laukti vaikelio.
Pačio gimdymo metu Evelina buvo nepakeičiama. Mums davus signalą, Evelina atkeliavo į gimdymo namus kupina pozityvios energijos, sveikino su artėjančiu vaiko gimtadieniu. Per skausmingus, visą naktį besitęsiančius sąrėmius buvo šalia, padėjo kvėpuoti, judėti, darė masažus – viską, kas lengvino gimdymą ir leido pagimdyti be medikamentų. Esu labai dėkinga už buvimą šalia – neįsivaizduoju gimdymo be dulos ir linkiu visoms moterims patirti tokį rūpestį ir pagalbą per vieną iš ypatingiausių ir stebuklingiausių akimirkų gyvenime.

Marta

Ačiū, Aušra!

5.0 rating
2022 09 18

Dula Aušra buvo nuostabi mano gimdymo metu. Susitikome kelis kartus iki gimdymo ir supratau priėmusi teisingą sprendimą gimdyti su Aušros parama. Per susitikimus aptarėme gimdymą ir jo planą, mano poreikius natūraliai be intervencijų gimdyti, susipažinome artimiau, atsipalaidavau, jaučiau, kad ji mane jaučia ir nuspėja, ko man reikia. Tai iš tiesų pasitvirtino gimdymo dieną. Iki jos atvykimo vos galėjau kęsti skausmą, nueiti iki WC, vyras ir mama menkai gelbėjo dėl sąrėmių. Atvykus Aušrai ir pasikalbėjus, atsipalaidavau ir priėmiau skausmą, kaip ji man patarė. Skausmai lengvėjo, jos vidinė ramybė ir susitelkimas suteikė tokio pakylėjimo. Šeima sakė, kad pradėjau vaikščioti kaip balerina. Tą jausmą sunku įvardinti. Ji patarė klausytis savo kūno ir vykti į ligoninę, kai pajausiu, kad tikrai reikia. Iš tiesų tas padėjo, nes atvykome jau prasivėrus 9 cm ir dar nenubėgus vandenims apie 18 val. Ligoninėje ji suteikė ramybę, kad viskas bus gerai ir iš tiesų 21.12 man gimė stebuklas, vardu Deivydas. Visi skausmai buvo pakelti tik Aušros mokymų ir palaikymo, ramybės dėka. Nuoširdi padėka Aušrai ir didžiausios rekomendacijos pažįstamiems ir visiems kitiems. Ne visada vyrai gali būti ta parama, kurios tuo svarbiu momentu reikia, bet su Aušra galėčiau dar ne vieną kartą gimdyti. Be to, ji visada gali suteikti patarimų po gimdymo, kas irgi buvo labai svarbu gimus pirmajam mažyliui, kuomet viskas yra nauja bei nepatirta.

Janina

Didžiausias AČIŪ dulai Violetai M.

5.0 rating
2022 09 02

Su dula Violeta susipažinome, kai ieškojau pagalbos po gimdymo. Kaip pirmakartė mama išgyvenau labai daug stiprių emocijų, turėjau sunkumų žindant, abejojau savo jėgomis atliepti vaikučio poreikius. Violeta buvo lyg dangaus siųsta – ramybės, švelnumo įsikūnijimas, išklausanti, nuraminanti, paguodžianti. Jos atvykimas i namus buvo labai reikalingas ir dar daugiau naudingas. Ant jos peties išsiverkdavau lyg ant sesers, gal net geriau ir atviriau, be jokio gėdos jausmo. Nes man to reikėjo… liksiu dėkinga amžinai

Aistė

Ačiū dulai Živilei

5.0 rating
2022 07 23

Nuostabi moteris, viską suprantanti be žodžių, nereikia per daug pasakoti – viska ji “mato” ir supranta, ką reikia daryti, kad padėtu mamai/gimdyvei. Nuoširdžiai visoms rekomenduoju, džiaugsitės jos draugija bei palaikymu.

Rasa

Dula Evelina

5.0 rating
2022 07 13

Evelina labai rami ir šilta, su jos pagalba gimdymo visai nebijojau. Laukiau, kaip kelionės į kurią keliausime kartu. Žinojau, kad jei aš nors kiek supanikuosiu, ji bus rami šalia ir man padės. Viso nėštumo metu puikiai bendravome, padėjo atrasti man tinkančią informaciją. Esu labai dėkinga. Ačiū, kad į šį mano gyvenimo etapą įnešei šilumos, jautrumo, dvasingumo. Bučkiai!!

Dalia

Be galo dėkinga Monikai

5.0 rating
2022 07 12

Kreipiausi į Monika po mergytės gimimo dėl žindymo išukių. Buvau bepasiduodanti nebemaitinti, tačiau ši moteris, mama, tiesiog fėja, mane labai palaikė, nuramino, įkvėpė ir patarė, ką turėčiau daryti ar ko nedaryti. Tikra herojė, profesionalė, ačiū tau!

Ineta

Ačiū Dulai Rūtai

5.0 rating
2022 06 13

Po pirmojo sūnaus gimimo patirties prieš 10 metų, labai norėjosi rasti širdžiai mielą žmogų, kuris mane lydėtų dukrytės gimimo kelyje. Rūtą Žemaitytę mums rekomendavo draugų šeima. Nuo pirmų mūsų pokalbių supratau, kad ryšys yra ir su ja aš jausiuos saugiai gimdymo metu. Gavome fantastinės pagalbos tiek konsultacijos metu, tiek begalinį kantrų Rūtos bendravimą telefonu nėštumo metu. Gimdymas bubo labai greitas ir sklandus, bet Rūtos pagalba ir buvimas šalia, masažas gimdymo metu, bei visa kita pagalba buvo neįkainojami. Be to, labai pravertė jos patarimai mano vyrui, kuris jautėsi daug tvirčiau esant dulai šalia. Ačiu tau Rūta ir linkiu palydėti daugybę mamų, pasitinkant vaikučius!

Birutė

Послеродовая помощь и ГВ

5.0 rating
2022 06 11

Добрый день, хотела бы выразить огромную благодарность и спасибо Доула Jurga Jankauskienė
Я рожала в мае 2022года, и не думала что потребуется какая либо помощь. Но на третий день начало приходить молоко, груди стали каменные, ну и как всегда эти истории о злых медсестрах. Пришли надавили на соски а у тебя глаза по пять копеек, говорит что ты хочешь ?? Сцеживайся. Чтоб не болело. Я реву от боли. А что делать ??? Ещё говорят ваш малыш скинул вес. Я запомню те 30 мл которые я еле еле за час сцедила, мне казалось целая вечность прошла 😭 и понимала она скоро проснётся и нужно ещё молоко, а я его просто не могу достать из себя😌 и пришлось дать смесь…..( по совету медсестры)
Сразу начала искать и нашла в интернете Jurga и написала, хотя была ещё в роддоме, и спросила что мне делать. Помощь была оказана по телефону даже больше психологическая, так как целый день плакала. И на следующий день помню пишу : знаете кормить не больно ☺️ Я рассказала всю ситуацию, и попросила ко мне прийти так как болели соски и я была на молокоотсосе( не было другого выбора, сейчас отказываюсь , сразу меньше сцеживалась, сейчас уже как третьи сутки не беру его в руки ( так же благодаря Юрге))
Благодаря нашей встреча я чувствую себя замечательно, так как после родов у меня была истерика, апатия , что мне делать дальше?? Мой внутренний и внешний мир остановился…. Просто напал страх и отчаяние ….
Когда она ко мне пришла, успокоила, я постепенно начала приходить в себя, поддержала, как говорится, протянула руку помощи, которая мне так нужна была в тот момент. Даже после встречи она давала мне ценные советы, которые не позволяли мне отступиться, принять ситуацию такой какая она есть (на это мне ещё надо время) Она мне стала как мама ❤️ Я люблю ее всем сердцем.

Алина

Be dulos Dalios nebūčiau išgimdžiusi!

5.0 rating
2022 02 17

Pirmąjį vaiką 2021 metais pagimdžiau su Dalia Ruskonienė. Jos suteikta informacija, pasidalintos patirtys, suteikė daugiau ramybės ir užtikrintumo tokiu nauju neštumo laikotarpiu. Gimdymo metu, ji davė patarimus, kurie pagreitino sąrėmius – be jų būčiau turėjusi vartoti skatinamuosius, ko labai nenorėjau… Viso gimdymo metu galėjome su vyru bet kada kreiptis į ją ir sulaukti paramos, dėl ko buvo tikrai psichologiškai ramiau. Pilnai tikiu – jei nebūčiau jos turėjusi, pats laukimas ir gimdymas, būtų daug labiau problematiškesni, galbūt nuviliantys – dar dabar būčiau jautusi jų padarinius, ir netgi mano berniukas būtų kitoks, atėjęs į pasaulį per visai kitokį gimdymą! Ačiū Dalia!

Jūratė

Ačiū dulai Živilei!

5.0 rating
2022 01 26

Labai ačiū dulai Živilei, kuri padėjo savo masažais, patarimais su nugaros skausmu, kai tavo rankos nepratusios keletą vis augančių kilogramų sūpuoti, maitinti, nešioti. Prisitaikė ir kasdien pakoreguodavo atvykimo laiką pagal mažylės miegą, nubudus ją pasveikindavo, atnešdavo jei masažas dar nebūdavo baigtas. Žinojau, kad bet kada galėsiu atšaukti sutartą laiką, jei kas nors paskutinę minutę netikėtai užkluptų ar būčiau nepasiruošusi, ir nereiktų daug aiškintis, išklausyti dūsavimų ar nepasitenkinimo, nes tau tik dar pirmieji mamystės mėnesiai. Teminiai vaiko priežiūros patarimai ir pokalbiai atnešdavo daugiau supratimo ir tvirtumo naujoje rutinoje, kurioje net, atrodo, ir paprasta ir tik valandėlės pagalba (padaryti valgyti, pabūti su vaiku valandėlę ar pan.) yra toooks poilsis ir smegenims, ir įsitempusiam kūnui. Ačiū, Živile, ir linkiu daug sėkmės ir jaukių pažinčių įkvepiant mamas!

Neringa

Šilčiausias Ačiū mano dviejų gimdymų dulai Giedrei

5.0 rating
2022 01 02

Giedrė buvo mūsų dula pasitinkant antrąją dukrytę, kurios gimimas man buvo išgydantis, įgalinantis, atkuriantis pasitikėjimą savimi ir labai šviesus. Giedrė buvo kaip saugi emocinė užuovėja man, ir viena ar kita personalo replika manęs visiškai nebeskaudino. Tuo pačiu ir vyras jautėsi saugiau ir labiau atsipalaidavęs, nes Giedrė perėmė dalį atsakomybės suprasti, kas vyksta ir kaip man padėti. Kai pradėjome lauktis trečiojo, žinojau, kad ir šį kartą labai norėčiau dulos pagalbos. Ir dėl labai efektyvaus natūralaus skausmo malšinimo sąrėmių metu, ir dėl tos emocinės užuovėjos nuo personalo reakcijos. Antrąjį vaikelį pagimdžiau vertikalioje padėtyje, labai to norėjau ir pasitinkant trečiąjį, bet ligoninės personalui tai nėra įprastas būdas priimti gimdymą, todėl šiek tiek nerimavau. Labai džiaugiausi, kad Giedrė sutiko ir šį kartą būti mano dula. Atrodytų, kad laukiantis trečiojo viskas turėtų aišku. Tačiau mano pačios nuostabai, dulos palaikymas nėštumo metu tebebuvo toks pat svarbus. Labai ryškiai sukilo pirmojo gimdymo metu išgyventas fizinis ir emocinis skausmas. Kartu buvau susikūrusi lūkestį, kad viskas būtų taip pat stebuklingai gerai, kaip ir per antrąjį gimdymą. Nėštumo trečiasis trimestras taip pat buvo kitoks. Šį kartą patyriau ir paruošiamųjų sąrėmių, ir pačiai buvo iš savęs juokinga, kaip čia yra, kad du vaikus jau pagimdžiusi moteris nesupranta, ar ji gimdo, ar ne. Skirtingai negu pirmus du kartus, vaikelis ėmė belstis staiga ir ne man pažįstamais įprastais vis dažnėjančiais sąrėmiais.
Atvažiavome jau su pilnu atsidarymu ir Giedrė man buvo tvirtai ant žemės stovinti atrama ir emocinė užuovėja. Man buvo drąsu, nes mes buvome dviese. Giedrė buvo mano ola, saugios sienos ir globojančios rankos. Šiame gimime vienu metu pajutau, kad turiu nerti į skausmo upę ir leisti savo kūnui numirti, tam kad gimtų jis. Išdrįsau, nes buvau ryšyje, nes tuo pačiu sunkiausiu metu rėmiausi į Giedrę. Iki šiol jaučiuosi, kad gavau ypatingai retą dovaną: du vaikučiai gimė ligoninėje, bet mane įgalinančioje vertikalioje padėtyje ir į mano rankas. Esu iš širdies gelmių dėkinga savo dulai.

Ieva

Ji yra tai, kas mane įkvėpė

5.0 rating
2021 11 24

Ačiū dulai Aušrai S. Ji yra tai, kas mane įkvėpė ir motyvavo eiti savo pasirinktu keliu. Antrąjį savo vaikelį norėjau gimdyti natūraliai, be jokių intervencijų. Norėjau išgirsti savo kūną ir leisti jam veikti pačiam, todėl ieškojau dulos, kuri padėtų pasiruošti ir palydėtų šioje kelionėje. Esu labai laiminga savo sprendimu, nes Aušra S. yra nuostabi palydėtoja. Su jos pagalba, jos palaikymu ir padrąsinimu gimė nuostabus vaikelis. Ji man suteikė daug ramybės ir drąsos. Aušra S. man taip pat pagelbėjo grįžus iš ligoninės. Iš namų chaoso ji sukūrė ramybę. Ačiū dulai už tai, kad įkvėpė mane eiti savo pasirinktu keliu.

Šarūnė

Ačiū Giedrei!

5.0 rating
2021 11 14

Su Giedre susipažinome netikėtai anksčiau, o prieš gimstant Bernardui taip susidėliojo, kad susitikome tik kartą, bet mums užteko, kad viską aptartume ir gimdymo dieną susitiktume. Labai esame dėkingi už ramybę, palaikymą, padrąsinimą, pratimus be jos tikrai būtume taip laiku neišvažiavę gimdyt! Buvo pats geriausias sprendimas, pasitelkti dulos pagalbą :)

Dovile

Ačiū :)

5.0 rating
2021 06 07

Pirmi du mano vaikučiai gimė natūraliai ir sklandžiai. Tuomet tik teoriškai žinojau apie dulų egzistavimą. Galvojau, kad pati turiu pakankamai žinių ir pasitikėjau gydytojais. Vis dėlto gyvenimas susiklostė taip, jog netikėtai susipažinau su Aušra Saveraite. Tuomet sužinojau, kad net ir medicinos įstaigoje gimdymas gali būti kitoks.
Kai laukiausi trečio vaikelio, jaučiausi laiminga ir rami. Tačiau likus kelioms dienoms iki gimdymo, atsirado stiprus nerimas, pasimetimas ir jausmas, kad kažko svarbaus dar nežinau. Tuomet ir kreipiausi į Aušrą. Susitikome tą dieną, kai pagal terminą turėjau gimdyti. :) Abu su vyru išgirdome be galo daug naudingų ir praktiškų patarimų. Informaciją susidėliojau į „stalčiukus“ ir nerimo stebuklingai neliko! Atsirado pasitikėjimas savimi ir žinojimas, ko noriu.
Rezultatas – mano pasirinkta poza gimusi tobula dukrytė. Prie geros gimdymo patirties prisidėjo ir puiki gydytoja, kuri atsižvelgė į mano nuomonę. Vyras tvirtai palaikė. Jis po pokalbio su dula žinojo, kaip būti šalia. Trečias gimdymas buvo išjaustas ir visai kitoks nei pirmieji.
Esu įrodymas, kad vienas tinkamas pokalbis gali pakeisti būsimos mamos emocinę būklę ir gimdymo eigą. Labai ačiū Aušrai.

Inga

Ačiū Giedrei

5.0 rating
2021 04 28

Giedrė padėjo pasiruošti gimdymui: patarė, ką reiktų apgalvoti, suteikė naujausią informaciją, gavo reikiamus kontaktus, padėjo jaustis užtikrintai. Jaučiau palaikymą savo pasirinkimuose. Gimdymas buvo greitas ir sklandus. Ačiū, Giedre, tau labai, iš tavęs sklinda šiluma ir ramybė, esu labai dėkinga 💓💓💓

Ieva

Dėkingumas dulai

5.0 rating
2021 03 24

Sunku rasti žodžius apibūdinti patirtį su dula Marina. Tai buvo kažkas tokio – ramstis kai sunku, pagalba, kai kiti jos nelabai skyrė, tinkamas žodis tinkamu laiku, tyla kai norisi, kad tave išklausytų. Ne apie tokį gimdymą svajojau koks jis įvyko (viskas baigėsi extra cezario pjūviu), bet dulos buvimas kartu tuomet kai jau buvo galima, dukrytės glaudimas, kad ji žįstų, jos prausimas ir priežiūra, kurios pati negalėjau suteikti dėl savo būsenos po operacijos, pagalba man pačiai tai patirtis, kuri net tokioje situacijoje palieka pozityvumo atspalvį. Mūsų šeima esame be galo dėkingi. Džiaugiuosi atradusi dulas! Sėkmės visoms šiame nuotykių kupiname kelyje!

Silvija

su dula Aušra

5.0 rating
2021 01 17

susipažinau gana anksti ir labai džiaugiuosi, nes ji man atstojo visą kaimą, visą moterų bendruomenę, kuriuos neturėjau. Visi jos patarimai, pratimai, pažinimai nešė mane, kaip kokia upė, švelniai ir ramiai – į nuostabią patirtį. Dabar su šypsena atsimenu kiekvieną gimdymo akimirką ir už tai esu dėkinga Aušrai. 100 kartų visoms moterims sakau, kad gimdymas su dula yra šventė :)

Vilija

Aušra - nuostabi dula

5.0 rating
2021 01 17

Kai sužinojau, kas yra dula, iš žmonos pasakojimų, galvojau gan skeptiškai. Skambėjo pernelyg alternatyviai, mistiškai – nebūtinai tai, ko norisi laukiant pirmo vaiko. Tačiau labai greitai galvojimas pasikeitė. Kai tik susipažinom su dula Aušra, iškart pasidarė ramu ir gimdymas, iš baimės, nerimo ir streso šaltinio, tapo laimės šaltiniu.
Iš Aušros visada jautėsi nuoširdus noras ir pastangos, kad būtų kuo geriau vaikui ir gimdyvei, o ne kuo greičiau „atsifutbolinti“, kaip dažnai būna poliklinikoj ar gimdymo namuose.
Na ir mistikos šiek tiek išliko – iš garantuoto cezario, susiklojo taip, kad gimdymas buvo natūralus :).
Dabar visiems draugams sakau, kad gimdyti reikia būtinai su dula.

Domas

Aušra, Tu fėja!

5.0 rating
2020 12 20

Nors po antro vaikelio gimimo jau praėjo 4mėn., apie Aušrą pagalvoju kasdien ir jaučiu begalinį dėkingumą. Bendrai, kai pagalvoju, jei su Aušra, tai gimdyčiau ir gimdyčiau :D Ji kažkokia greito ir sklandaus (žodžiu, tobulo) gimdymo užkalbėtoja! Dabar drąsiai visiems sakau, kad gimdymas yra šventė ir linkiu kiekvienai moteriai tą patirti.
Iš širdies apie Aušrą: absoliučiai pozityvi, nuotaikinga, nuoširdžiai įsiklausanti ir atsidavusi, rūpestinga, šilta, jauki, bet kartu ir labai kieta – šaltas protas, profesionalus bendravimas su medikais, mažyčiai, bet labai veiksmingi manevrai gimdymo metu buvo be galo vertingi. Jei ne Aušra, niekada nebūčiau taip sąmoningai visko išjautusi – nuoširdžiai dėkoju už šią neišdildomą patirtį.
Ir dar ačiū už įamžintas laukimosi bei gimdymo istorijos akimirkas – kai net neplanavau ir nesitikėjau, tai čia toooooks bonusas ❤
Skleisk ir toliau plačiai savo fėjų dulkes, miela Aušryte!

Rita

Ačiū Tau, Dalyte!

5.0 rating
2020 07 25

Begalinė ramybė, tvirtumas, jautrumas, tikrumas. Kai aplinkoje vien panika, nerimas, ribojimai dėl pandemijos…
Ačiū Daliai Smirnovienei už neįtikėtiną nuotolinį dalyvavimą (telefonu!!!) Dovydo ir naujos manęs gimime ir už tai, kad turėsiu tokius prisiminimus ❤️
Ačiū, kad atsiradai mano kelyje. Būk palaiminta. ❤️
Didžioji dauguma mano aplinkoje dar nežino, kas yra dula. O man jau sunku patikėti, kad moterys dar gimdo be dulos šalia. Matau labai didelę svarbą Jūsų visų. Klestėkite, puoškite, išlaisvinkite moterų pasaulius ❤️

Rita

Nuostabioji dula Dalia

5.0 rating
2020 04 20

Esu nuoširdžiai dėkinga dulai Daliai. Pirmiausia už nuostabias prausynas, kurių laukiau su virpuliuku ir buvo išpildytos puikiai. Bendravimas su Dalia nuošidus ir paprastas. Kiekvieną kartą susitikdama aš žinojau, kad ji mane supras ir atlieps.
Ji buvo mano emocijų sugerėja ir ramybės teikėja. Jei ne Dalia nežinau kaip būčiau gimdymo išlaukusi 41 savaitę, nes tik jos dėka panika ir stresas, kad dar neprasideda gimdymas išgaravo kaip dūmas po mūsų pokalbio.
Ačiū jums Dalia.

Dovilė

Mieloji dula Aušra

5.0 rating
2020 02 11

Kasdieną glausdama savo žavujį vaikutį prisimenu ir jo Gimimo kelionę ir mano Didžiąją pagalbininkę Aušrą. Su ja nuo pirmojo susitikimo pajaučiau nuostabų ryšį, bendrumą ir gėrį. Aušros dėka mano gimdymas ir jo prisiminimas liko kaip draugiškas čiauškėjimas, šokis ir nuostabus transcendentinis Gimimas. Ačiū už globą, pagalbą ir gydantį prisilietimą 🎈🧸

Einora

Širdingai AČIŪ dulai Vilmai Ragauskienei!

5.0 rating
2020 02 08

Po gimdymo praėjo jau trys mėnesiai ir su mielu noru jį prisimenu bei džiaugiuosi, kad pasirinkau tą ypatingą dieną būti su Vilma. Mūsų pažintis prasidėjo likus mėnesiui iki mažosios princesės gimtadienio. Gerai pamenu tą dieną kai su nerimu ėjau į susitikimą su Vilma, o jis praėjo taip jaukiai ir šiltai, kaip ir visi kiti susitikimai. Tai žmogus, kuris gali tave nukreipti tinkama linkme, padėti sudėlioti mintis, patikėti savo jėgomis, suteikti vidinės ramybės, kas be abejo yra puikus pasiruošimas didžiajam pasimatymui. Ačiū ir visada liksi mano širdyje!

Ilona

Ačiū Vilmai Ragauskienei

5.0 rating
2020 01 09

Nuostabus žmogus, švelni ir supratinga. Jos dėka prisimenu gimdymą su gerom emocijom. Labai padėjo susidėlioti mintis, nukreipė tinkama kryptim. Su Vilma jaučiausi saugiai ir užtikrintai. Tokio žmogaus ir norisi šalia tokių svarbiu momentu visai šeimai. Vyras kuris pradžioj buvo prieš, po gimdymo pasake kad ji labai padėjo ir džiaugėsi kad turėjom Vilma salia😊🌺

Indrė

Padėka dulai Jurgai J.

5.0 rating
2019 12 26

Praėjus kelioms savaitėms po gimdymo galiu drąsiai pasakyti, jog sprendimas gimdyti su dula buvo vienas geriausių sprendimų mūsų šeimoje. Esame labai dėkingi dulai Jurgai J., kuri padėjo man ir mano vyrui pasirengti vaikelio gimimui, surikiuoti mūsų mintis, veiksmus, pasitikėjimą vienas kitu ir gimimo procese jaustis savimi. Jurga, Tavo asmeninis dėmesys ir gebėjimas perprasti tikrai ne pačius lengviausius charakterius davė nuostabius rezultatus, kuriais džiaugiamės iki šiol:) Tavo dėka apie gimdymą galiu kalbėti drąsiai, be jokių nuoskaudų ar baimės jausmo. Ačiū Tau!

Giedrė

Apie Rūtelę

5.0 rating
2019 05 06

Rūtą sutikau likus vos mėnesiui iki gimdymo. Ilgai dvejojau, ar man reikia dulos, ar nebus nejauku įsileisti svetimą žmogų į tokią intymią patirtį. Bet dabar neįsivaizduoju savo dukrytės gimimo be jos. Keliavo mažylė pas mus labai ilgai. Vartai atsidarinėjo sunkiai, lėtai ir skausmingai, apie tris paras. Taip gera buvo turėti kažką, kas pataria, padrasina, nuramina.. Kažką, kuo gali pasitikėti. Tokį savą ir artimą žmogų, kuris visomis išgalėmis stengėsi palengvinti mūsų kelionę. Po šios patirties Rūta tapo įpatingu žmogum mūsų šeimai. Esu jai labai už tai dėkinga.

Gintarė

Gimtis su dula Rūta

5.0 rating
2019 04 19

Dula Rūta – mano dviejų gimties kelionių angelas sargas.
Mūsų susitikimai prieš gimdymą suteikė žinių apie gimtį, išsigryninom, kas man yra svarbu, kokios gimties noriu. Fantastiškasis Rebozo masažas leido sugrįžti į save, atsipalaiduoti, pabūti tik su savimi ir vaikeliu.
Gimties metu Rūtelė apgaubė mane ramybės ir saugumo skraiste. Galėjau susitelkti į gimties pojūčius, išbūti, išjausti bangas ir ramiai sutikti vaikelį.
Rūtele, dėkoju Tau už seserišką globą, atsidavimą ir skleidžiamą šviesą. Myliu Tave.

Giedrė

Dula Mantautė

5.0 rating
2019 04 10

Su dula Mantaute ruošėmės gimdymui ir gimdėme :). Mantautė padėjo surasti tinkamus žmones, tinkamoje vietoje bei atrasti viziją, kaip gali būti šį kartą viskas gražiai, o tai labai palengvino visą nėštumą ir suteikė galimybę nuostabiai pasitikti mažylę – taip kaip ir svajojau. Ačiū jai už visus kartus, kai buvo mama, draugė, patarėja, kai nuramindavo ar padrąsindavo, kai padėdavo patikėti, kad jokios statistikos nėra nuosprendis ir nebūtinai bus taip, kaip jos sako. Mantautė tikrai padeda moterims pamatyti savo sparnus, kuriuos galbūt pradžioj mato tik ji :)

Monika

Gimdymas su dula Vilma

5.0 rating
2019 04 02

Tiek antrą, tiek trečią vaikelius gimdžiau su dula Vilma. Mane papirko jos lankstumas, subtilumas, besąlyginė tarnystė, moteriškas švelnumas, jautrumas ir pagarba gimdančiai. Myliu iki mėnulio ir atgal tas nepaprasto gimties kelio akimirkas su ja. Visuomet jausiu dėkingumą už tokius brangius atsiminimus.:)*

Justina Z

Dula padėjo mėgautis gimdymu

5.0 rating
2019 03 28

Dulos Ingulos buvimas per gimdymą leido atsipalaiduoti tiek man, tiek vyrui. Leido geriau suprasti ką daro/ ko klausia/ ką sako gydytojai, akušerė ir kodėl. Taip pat, susipažinusi su dula paneigiau savo galvoje turėtą mitą, kad dulos nusiteikusios prieš tradicinę mediciną, mokslą, skiepus ir t.t. Bent jau maniškė buvo apsiskaičiusi, racionali ir pritarianti mūsų pasirikimams. Ačiū už nuostabią patirtį ir tai, kad gimdymą galiu prisiminti su šypsena.

Urtė

Švelnumas, saugumas

5.0 rating
2019 03 27

Trečią vaikelį gimdžiau su dula Rūta. Pirmieji du gimdymai buvo trauminiai, o trečiąjį galėčiau pavadint švelnumu, nes buvau apgaubta Rūtos švelnumo, jaučiausi saugi. Prieš gimimą pasijutau išsekusi, atrodė daugiau nebegaliu. Tuomet Ruta padėjo man nurimti ir susikaupti. Esu begalo dėkinga :)

Saulė

Neįkainojama patirtis gimdant su dula

5.0 rating
2019 03 27

Sveiki,
O mano dula Gintarė, yra kažkas tokio, nežemiško, neapsakomo, nepaprasto.. Ruošėmės, Gimdėm kartu, bei ir po gimdymo padėjo jaustis saugiai, ramiai, užtikrintai. Tai buvo kažkas magiško. Ji manimi besąlygiškai rūpinosi, atsidavė visa ir dar daugiau, jos atsidavimas savo veiklai yra jaučiamas, matomas, užtikrintas ir su ja keliaučiau drąsiai, net nedvejodama į tolimesnius gimdymus. Aš jai liksiu visą gyvenimą dėkinga už šią nuostabią patirtį. Ačiū dula Gintare.
Rekomenduoju gimdyti su dula, nes tai buvo mano antras gimdymas, nors pirmas buvo be dulos, tai galiu palyginusi patarti.

Ieva

Žindymo konsultacija

5.0 rating
2019 03 27

Dula Mantautė konsultavo dėl žindymo bėdų. Labai šiltas ir draugiškas žmogus. Atsakė į visus klausimus, padrąsino. Didelis Ačiū.

Aina

Su Dula gimdyti gera

5.0 rating
2019 03 26

Antrąją dukrytę gimdžiau su dulos Rūtos pagalba. Jos dėka galėjau jaustis daug ramesnė, saugesnė, atsidavusi procesui. Buvo gera gerti jos šilumą, ramybę ir stiprybę. Esu ir liksiu visuomet jai dėkinga. Už buvimą kartu prieš, per ir po gimdymo. Už magiškus, transformuojančius ritualus. Už atsidavimą savo veiklai. 💜🙏🦋

Justina