Agnė Samsonienė

Esu Agnė – dula laikotarpiu po gimdymo, gimties kelionių gerbėja, kelionės motinystėje sesė, žemiška moteris, apdovanota žmona ir trijų vaikučių mama.

Tikiu, kad laikotarpio po gimdymo grožis atsispindi virsme, kisme, neretai giliam sunkume bei ieškojime bendruomenės į kurią būtų galima atsiremti. Naujo rato kūrime. Naujo savęs suvokime ir priartėjime prie savęs, kaip pasaulio dalies, nes tas naujas “aš” dažnai susilieja su kūdikiu. Po gimdymo prabunda nauja mūsų dalis, pajėgi rūpintis ir kitu nors dar ne visai aišku kaip. Noriu būti tuo žmogumi, kuris padės Tau atsakyti kylančius klausimus, suteiks šviesos ir palaikymo jautriame etape, bus šalia su meile, palaikys Tavo sprendimus ir išklausys tai kas Tau šiuo metu yra svarbiausia, padės pasiruošti pirmoms savaitėms ar mėnesiams po gimdymo ir jeigu norėtum – kartu pasidaryti planą, kuris palengvintų šį pereinamąjį laikotarpį visai šeimai.

Kiekvieną kartą esu dėkinga moteriai, kuri ieško ir kreipiasi pagalbos, kai jai sunku. Tai, kuri turi drąsos priimti, pripažinti ir įvardinti, kad nežino ką daryti, kad yra neviltyje. Ačiū Jums labai, kad girdite save.

Kalbu lietuvių, anglų ir ispanų kalbomis.

El. paštas.: agnesamsoniene@gmail.com

Instagram profilis: www.instagram.com/zemiskoji.dulaagne/

Tel. Nr. 867002326