Agnė Vaišvilienė

Sveika, miela mama,

žinau, ką reiškia plaukti motinystės vandenynu, kuris toks skirtingas – vieną dieną gali apdovanoti išsipildančia idiliška ramybe, o jau kitą dieną ar net valandą nublokšti į audringas bangas, kur lengva pasiklysti ar net kartais atrodo, jog tuoj nuskęsi.


Esu ta, į kurią gali įsikibti. Esu ta, kuri gali parodyti skirtingas valtis ir plaukimo būdus. Žinoma, plaukti turėsi tu, bet šalia esant palaikančiam lydėjimui, kelionė tampa kur kas švelnesnė.

Esu dviejų berniukų mama, dula po gimdymo bei meno terapijos praktikė. Dirbdama su būsimomis bei esamomis mamomis taikau meno terapijos metodus bei technikas, bandau išgirsti tai, kas nepasakoma žodžiais, padėti mamai atpažinti jausmus, išbūti su jais, atrasti resursus, kiekvienai tinkančias formas, kaip iškvėpti ir vėl iš naujo įsikvėpti.

Kviečiu tave į autentišką tavo ir tik tavo motinystės kelionę!

Mano teikiamos paslaugos:
• Meno terapijos ciklas „Gimdymo vandenynas“ (6 psichologinio pasiruošimo gimdymui susitikimai, paremti judesio, dailės, muzikos terapijos principais, psichodrama).
• Konsultavimas pasiruošimo gimdymui bei pogimdyminio laikotarpio temomis.
• Psichologinė ir bendroji pagalba po gimdymo – lydėjimas (konsultacijos namuose vaikelio priežiūros, žindymo, ugdymo klausimais, mamos (visos šeimos) emocinės ir fizinės būklės priežiūra, pagalba buityje).
• Rebozo masažas.
• Prausynų ritualas.
• Vytulavimo ritualas.

Su manimi galima susisiekti:

El. paštu: agne.vaisviliene@gmail.com
Tel.: 860976766
FB Agnė Dūšia