Ieva Vosyliūtė-Jakštė

Esu Ieva, gamtos ir meno žmogus, postpartum dula, mama. Kaip ir kiekviena moteris, patiriu bangavimo, audrų, atoslūgių, žydėjimo laikotarpių, o gimdymą ir mamystę matau kaip asmeninę augimo kelionę. Nėštumas, laukimasis, o vėliau ir tapimas mama, buvo naujas dar nepažintas laikotarpis, kuris kėlė nerimą ir baimę, kai buvo sunku nepasiduoti įtampai. Netikėtas hipnogimdymo atradimas ir jo metodai išmokė suvaldytiti savo nerimą, daugiau pasitikėti savo kūnu, padėjo gražiai į šį pasaulį pasitikti tris mano vaikus. Hipnogimdymas, kitaip, žodžių terapija – sąmoningas pasirinkimas į pozityvumą, meilės sau išraiška, pagelbstinti ir pogimdyminiame (postpartum) laikotarpyje.

Tokia gyvenimo filosofija, mamystė ir kūryba virto į naują veiklą, kai atėjo noras ne tik padėti sau, bet dalintis tuo ir su kitais. Dabar vadinu save hipnomama (taip neoficialiai vadiname mamas, taikusias hipnogimdymo metodus), vedu paskaitas besilaukiančioms poroms, teikiu pagalbą pogimdyminiame laikotarpyje, rengiu užsiėmimus moterims. Veiklos, kuriose matau prasmę.
Gamta, kūryba ir gimtis mano pasaulyje susijungė į gražią sintezę ir virsta piešiniais, pasakomis, meditacijomis, o renginiai dažnai pasipildo dailės, muzikos, kvapų terapijomis, kūrybinėmis dirbtuvėmis.

Jei pajutai ryšį su manimi – pakviesk pabūti tavo pagalbine ranka mamystės atradimų kelionėje.

Su manimi susisiekti galite:

FB: https://www.facebook.com/hipnomama
El. paštu: hipnomama@gmail.com

Bendrauju lietuvių ir anglų kalbomis.

I communicate and provide services in Lithuanian or English.