Rūta Žemaitytė Tal-or

20150614_113642

Esu Rūta, dula ir akušerė, Man 39-eri, auginu sūnų ir dukrą, su šeima sugrįžome gyventi į Alytų, bet dažniausiai moteris lydžiu Kaune ir kituose miestuose – tiek nėštumo, tiek gimdymo ir pogimdyminiu laikotarpiais. Dulauju nuo 2013 m.

Prieš gimdymą susitinkame kartą – du, jei yra poreikis, vieną iš susitikimų padarome labiau patyriminį, nei informacinį – pasimokome alternatyvių pagalbos būdų ir padėčių, išbandome rebozo. Prasidėjus gimdymui – pribūnu tada, kai esu prašoma; jei yra poreikis, galiu pribūti namuose ir iš ten lydėti/nuvežti į stacionarą. Gimdymo metu siekiu sukurti jaukesnę aplinką, padedu pasirinkti vaikelio galvytės įsistatymui dubenyje geresnes padėtis, masažuoju, siekiu įtraukti vyrą. Neretai tos keturios padedančios rankos būna tai, ko kaip tik reikia. Labiausiai pradžiugina, kai moteriai jau glaudžiant naujagimį prie krūtinės išsprūsta: “aš tai padariau!”. Tai ir yra tikrasis padedančio asmens tikslas – neatimti jėgos iš pačios moters, jos neužgožti, bet inspiruoti, palaikyti, įžvelgti, koks konkretus veiksmas, o gal kaip tik – tyla – tuo momentu reikalingiausia.

Taip pat kviečiu šeimas kreiptis dėl atskirų asmeninių vienkartinių pasiruošimų (praktinių-informacinių) gimdymui ir pogimdyminiam laikui. Lydžiu tarptautines šeimas – laisvai kalbu angliškai, hebrajiškai, suprantu rusiškai.

Esu tikinti. Šalia žinių ir patirties, tikiu malone, kurią įvardinčiau kaip vidinę intuiciją ir pasitikėjimą ne vien savo jėgomis, bet ir To, kuris yra giliau ir aukščiau mūsų žemiškosios tikrovės.

Bendraukime:
El. paštu mamyteruta@gmail.com
tel. 8 611 73 960
Fb paskyroje: Dula Rūta