Rima Lavrinovič

Jaučiu tave širdimi. Girdžiu tavo poreikius. Matau tavo grožį. Būkime drauge.

Kažkada per gyvenimą bėgusi septynmyliais batais, šiandien mokausi stabtelėti, įsiklausyti ir mėgautis pačia gyvenimo kelione. Švęsti gyvenimą. Visuose pasirinkamuose ir virsmuose. Gimdymas man vienas tų virsmų, kuriame ypatingai svarbus ryšys su savimi ir savęs pajautimas, artimo žmogaus palaikymas bei seserystės su kita moterimi išgyvenimas, kuriuo gali pasitikėti, kuris tave pastiprina, nuramina ir palydi šioje svarbioje tavo, tavo šeimos ir užgimstančio mažo žmogaus gyvenimo kelionėje.

Troškimas patirti tikrą bendrystę su moterimis, duotybėje, kuria pati gamta mus apdovanojo, ir atvedė mane į dulų ratą. Noras kurti gražesnį pasaulį. Dalintis savimi. Savo žiniomis ir gebėjimais. Būti šalia. Jautriai. Ir tvirtai.

Turiu dvi asmenines gimdymo istorijas Viena apdovanojo dukra, kita – sūnumi Daugiau nei dešimtmetį esu atradusi ir dalinuosi garso terapija bei gydančiu garso poveikiu žmogui; didelius teigiamus pokyčius kuriančia sąmoningo kvėpavimo praktika; joga; vaiko raidos, jo psichologijos bei ugdymo patirtis renkuosi ir kaip mama, ir kaip alternatyvaus ugdymo kūrimo dalyvė. Visa papildo viena kitą ir apsijungia į darnią brandžią visumą, kuria noriu dalintis.

Mano tel. nr. 8 611 54429, el.p.: r.lavrinovic@gmail.com