Mantautė Morkvėnė

imgp8905-2-1

Susipažinkime: esu Mantautė, „Tampu Mama“ įkūrėja. Nepriklausoma akušerė, sertifikuota žindymo konsultantė (CLC), gimdymo ir pogimdyminė dula (nemaišykite su pribuvėjomis), fotografuojanti gimdymus. Paprasta moteris, turinti savų 6 gimdymų, daugiau nei 12 metų žindymo patirtį, auginusi vaikus su daugkartinėm sauskelnėm ir natūralios higienos bei baby-led-weaning principais, nešiojusi juos nešioklėse/vaikjuostėse ir deganti noru dalintis savo patirtimi, žiniomis, rankomis ir širdimi.

Savo veikloje remiuosi holistiniu požiūriu į žmogų, siekiu balanso tarp kūno, proto, sielos, tarp tradicinės ir netradicinės medicinos. Tarp natūralumo ir būtinos pagalbos, kai jos reikia. Tapimas mama – tai nenutrūkstamas procesas, didelis virsmas, apimantis visus aspektus: nuo mažylio kvietimo į šeimą, nėštumo, gimdymo, iki jo auginimo subtilybių. Ir visas tas virsmas moters gyvenime kartojasi cikliškai, kiekvieną dieną, mėnesį, metus.

Mamomis netampama – jomis užaugama po truputį…Todėl su šeimomis ir dirbu visais šiais etapais, priklausomai nuo to, kur labiausiai galiu būti naudinga. Šis kelias į nėštumą, į gimdymą ir vaikelio auginimą visų moterų yra skirtingas. Kad ir koks jis bebūtų, tai – Jūsų kelias. Būčiau laiminga, galėdama eiti juo kartu su Jumis, padrąsinti, įkvėpti, nuraminti, informuoti, padėti pasiruošti šiam gyvenimo Virsmui ir atrasti savyje pasitikėjimo bei ramybės jau auginant mažylį.

Paslaugos nėštumo planavimo, nėštumo ir gimdymo laikotarpiu, gimdymo fotografija Autorinis holistinis kursas gimdymui ir tėvystei „Gimdymo džiazas“ Žindymo ir kitos individualios konsultacijos Postpartum paslaugos Rebozo masažai; ritualai; prausynos; vytulavimas Nešioklės ( ir nuoma) Planuojančių/nėštukių/mamų klubai www.tampumama.lt

Bendraukime:

FB: https://www.facebook.com/TampuMamaMantaute
IG: https://www.instagram.com/tampumama_mantaute
El. paštas: mantaute@tampumama.lt
Tel: 8 676 77827