Lauryna Žižienė

Sveika mieloji,
esu tikra klaipėdietė, mėgstanti jūrą, pušyną, krentantį smėlį tarp pirštų, jau šeštus metus gyvenanti Vilniuje. Su vyru Edmundu auginame tris vaikučius Dominyką, Gabrielę ir Ąžuolą.
Pastaraisiais metais dar ir dar kartą įsitikinu, kaip svarbu gyvenime turėti komandą. Tiek šeimoje, tiek darbuose, turint tvirtą komandą, galima sukurti stebuklus.
Suprantu, kad nėštumo metu dėl  psichologinių procesų vyksta dideli išgyvenimai. Kartais galime pasijusti vienišos, pasimetusios, išsigandusios. Nėštumas, tai didelis žingsnis, link naujosios AŠ. Suprasti ir priimti, kad vyksta gilūs emociniai pokyčiai, padės tau sąmoningai pasiruošti motinystei.
Aš, kviečiu tave į komandą sukurti SAVO šokį. Jo tempą, muziką, ritmą,  ar jo narius, pasirinksi TU, aš tik įjungsiu muziką, atsitrauksiu į nuošalę, būsiu nepastebima, bet atidi ir atvira TAU ir tavo jausmams. Tikiu, kad tau yra duota iš gamtos didžiulė galia naujam tavo virsmui! Įkvėpk, pajusk, išgirsk…
Kiekviena minutė po gimdymo labai trapi ir įsimintina. Tai ypatingas mėnuo. Žindymas, tai ryšio kūrimo ir pasitikėjimo metas. Tai lyg tekantys upeliai, kur net laikas praranda prasmę.
Apkabinu,
Lauryna
Greičiausias būdas su manim susisiekti – skambint tel. 8 612 43404