Karolina Tarnauskienė

Karolina

Gimdymas yra ne tik tam, kad kūdikis ateitų į šį pasaulį, bet ir tam, kad moteris įsitikintų, kokia stipri, pasitikinti ir kiek daug galinti ji yra, kiek vidinės stiprybės ji iš tiesų savyje turi. Dula – žmogus, lydintis ir dedantis pastangas, kad taip atsitiktų.

Esu čia, nes noriu ištiesti ranką jums – kai to reikės, kai to norėsite, kai būsite tam pasiruošusios… 

Jau keleri metai praėjo nuo tų dienų, kai į mano namus pasibeldė naujas nuostabus gyvenimo laikas – motinystės kelias. Kūdikėlio laukimasis man atvėrė naujų pasaulių duris – ne tik protu, bet ir jausmais išgyvenau naujos gyvybės stebuklingumą, visą šio slėpinio grožį.

Būti dula paskatino troškimas ugdyti, stiprinti, šviesinti Gražios Gimties kultūrą, noras nešti meilę ir priėmimą. Tad siekiu padėti besilaukiančiai moteriai ir jos vyrui pasiruošti gimdymui, stengiuosi suteikti paramą, palaikymą, pagalbą gimdymo metu ir po jo, kai kyla klausimų dėl vaikelio priežiūros, kai moteris patiria virsmą ir turi psichologiškai adaptuotis naujame gyvenimo etape.

Esu baigusi psichologijos studijas, tad manau, jog išsiugdyti gebėjimai pažinti, suprasti ir palaikyti žmogų pasitarnaus ir esant dula.

Kreipkitės el. paštu: karolina@esatis.lt, tel.: 8 625 96 200

Esate laukiamos visada!