Jurga Jankauskienė

…kol pati netapau mama, niekada nemaniau, kad moteriškumo, nėštumo, gimdymo ir motinystės temos yra tokios plačios, įdomios ir visada aktualios. Noriu šitomis žiniomis ir patirtimi pasidalinti su Jumis. Tapti mama – tai pats sudėtingiausias ir džiugiausias pokytis moters gyvenime. Mano kaip dulos vaidmuo – lydėti tiek fiziškai, tiek emociškai moterį šitame stipriame jos pokytyje; siekti, kad moters nėštumas, gimdymas bei pirmieji mėnesiai po jo – būtų sklandūs ir sąmoningai išjausti.

Šeimoje auginame keturis vaikus. Prie menkos dalies svarbių ir žemiškų dalykų jau yra prisiliesta, išgyventa, patirta, o kai kur – manęs pačios dar laukia gilus pažinimas. Gyvenime esu paprasta ir praktiška moteris. Besidominti moteriškumo, motinystės, moters gyvenimo etapų bei virsmų temomis. Vedu moterų ir mamų ratus.

Būdama gimdymo ir pogimdyminio laikotarpio dula padedu moterims, šeimoms, poroms pasiruošti nėštumui, gimdymui ir pogimdyminiam laikotarpiui. Taip pat:
* Lydžiu nėščiąsias į gimdymą;
* Pogimdyminiu laikotarpiu atvykstu ir konsultuoju dėl žindymo, naujagimio priežiūros, gimdyvės gerovės bei atsistatymo po gimdymo;
* Vedu individualius susitikimus dėl gimdymo istorijų (gimdymo istorijos naratyvo analizė), kuomet patirtys yra skausmingos ar trauminės.

Su manimi galite susisiekti:

IG https://instagram.com/dula_jurga
FB https://www.facebook.com/dulaJurga
tel. 868645736
e. paštas jurgapla@yahoo.com