Jurga Jankauskienė

…kol pati netapau mama, niekada nemaniau, kad moteriškumo, nėštumo, gimdymo ir motinystės  temos yra tokios plačios, įdomios ir visada aktualios. Noriu šitomis žiniomis ir patirtimi pasidalinti su Jumis. Tapti mama – tai pats sudėtingiausias ir džiugiausias pokytis moters gyvenime. Mano kaip dulos vaidmuo – lydėti tiek fiziškai, tiek emociškai moterį šitame stipriame jos pokytyje; siekti, kad moters nėštumas, gimdymas bei pirmieji mėnesiai po jo – būtų sklandūs ir sąmoningai išjausti.

Šeimoje auginame keturis vaikus. Prie menkos dalies svarbių ir žemiškų dalykų jau yra prisiliesta, išgyventa, patirta, o kai kur – manęs pačios dar laukia gilus pažinimas. Gyvenime esu paprasta ir praktiška moteris. Mėgstu rankdarbiauti. Gal Jūsų nėštumas – būtent tas laikas, kai norėtųsi pačiai įdėti savo rankų šilumos į kūdikio kraitelį – pavyzdžiui, numegzti kojinytes ar pasiuvinėti pirmąjį vystyklą. Galiu pamokyti…

Būdama dula, padedu moterims, šeimoms, poroms pasiruošti nėštumui, gimdymui ir pogimdyviniam laikotarpiui, lydžiu į gimdymą, konsultuoju žindymo klausimais.

Galite man paskambinti +37068645736 arba parašyti jurgapla@yahoo.com.