Gintarė Kozyrenkaitė

Esu Gintarė, kaip ir gintaras, kuriame kaip manė senoliai, pagauta saulės dalelytė, kuri neša šviesą. Nusprendžiau tapti dula, kai pirmą kartą perskaičiau šio žodžio reikšmę. Jis ir buvo pradžia į savęs pažinimą, į tą šviesos šaltinį, kuris kuo toliau tuo labiau liejasi iš manęs per džiaugsmo, meilės, ramybės, gausos ir šviečiančių akių pavidalą.

Gimdymo ir gimimo virsmai stipriai įtakoja daugelį dalykų mūsų tolimesnėje gyvenimo kelionėje. Mano misija yra pasirūpinti, kad šis be galo ypatingas laikotarpis visai šeimai būtų džiuginantis, ramus, praturtinantis ir liktų ne tik gražus prisiminimas, bet ir besitęsiantis šeimos sąmoningumo šviesos puoselėjimas. Kiekviena šeima man yra dovana bei galimybė pasidalinti visomis iki šiol įgautomis žiniomis, kurios padėtų tik dar gilesniu ir šventumu persmelktu požiūriu puoselėti šeimos židinį.

Taip pat esu MA-URI praktikantė. MA-URI man suteikė neįkainojamas žinias ir įrankius, kurie man padeda ne tik asmeniniame gyvenime, skatina mane tobulėti kaip MA-URI praktikantę, bet ir visapusiškai papildo dulos kelionėje. Manau, jog žmogus tik pats būdamas pilnatvėje gali besąlygiškai tais turtais dalintis su kitais.

Kiekviena dula yra unikali, kaip ir kiekvienas iš mūsų, tad jeigu mano mintys palietė Tave, tai kviečiu susitikti ir tuomet tik savo širdžiai leisti nuspręsti ar tai Tas žmogus, kurį įsileisite į savo šeimą.

Ačiū Tau už šį brangų laiką, kurį skyrei man ♥

Einanti širdies keliu,
Gintarė

Kontaktai: 8 617 71776