Dalia Smirnovienė

Dalia

Esu mama, žmona, dula, pirtininkė, kirpėja, bet pirmiausia, esu moteris. Tad stengiuosi ir kitoms moterims parodyti, kaip puoselėti ir auginti savo prigimtinį moteriškumą. Įsiklausant į save, priimant save ir jei reikia – įsimylint save iš naujo, vėl ir vėl kiekviename gyvenimo etape.

Esu laisva nuo darbų, vaikai jau užauginti, todėl galiu lydėti šeimas gimties kelionėje ir būti šalia tiek, kiek manęs reikia.
Suteikdama emocinį palaikymą, padedu būsimai mamai pasiruošti gimdymui, padedu priimti save ir gyvenimo pokyčius. Į pagalbą pasitelkiu ne tik asmeninę bei dulavimo patirtį, bet ir ilgametes pirtininkės žinias. Savo pirtyje Kupiškio raj. organizuoju prausynas. Šis ritualas padeda būsimai mamai nusiraminti, nuplauti visas baimes ir abejones dėl artėjančio gimdymo. Palaikoma labai švelni pirties temperatūra, kuri idealiai tinka nėščiai moteriai. Tai išties puiki proga dar kartelį pabūti su savimi, atleisti, paleisti, kad į naują gyvenimo etapą keliauti ramia širdimi.

Galiu lydėti į patį gimdymą ligoninėje Panevėžyje, Vilniuje, bei suteikti pagalbą laikotarpiu po gimdymo, kai mamai labiausiai reikia palaikymo ir dar vienų pagalbos rankų. Įsisukusiai į motinystės verpetą moteriai siūlau vytulavimo ritualą. Tai galimybė vėl sugrįžti į save, prisiminti pradžių pradžią – kas aš esu ir kiek besisukdama kasdienybės rate, palieku vietos sau.

Tel. 8 614 73188