Ina Venslovienė

20170320_153129

Esu Ina. Gyvenu Utenoje. Kartu su vyru auginame 5 vaikus, 2 iš jų jau pilnamečiai. Esu įsitikinusi, kad motinystė brandina moterį. Gimus ir augant vaikams, į daugelį dalykų pradedi žiūrėti kitaip.

Motinystė – vienas iš didžiausių virsmų moters gyvenime. Man pasisekė visus 5 savo gimdymus išgyventi šviesiai ir sklandžiai. Tam labai padėjo ne tik mano vyras, kuris visus 5 kartus buvo šalia, bet ir dar du vyrai. Pristatysiu: tai Michelis Odent’as, prancūzų akušeris-ginekologas, vienas iš gimimo be prievartos pradininkų, ir lietuvis Aleksandras Žarskus, filosofas, atskleidžiantis dvasinę gimdymo pusę. Šių autorių knygos įkvėpė gimdant atramos ieškoti ne medicinos sistemoje, bet savyje, savo moteriškoje prigimtyje. Ko gero, būtent jie paskatino mane ieškoti kelių, kaip padėti kitoms moterims gimdymo metu. Taip, būdama jau brandaus amžiaus, atėjau į dulų mokymus.

Šiandien esu laiminga, galėdama padėti moteriai nėštumo, gimdymo metu bei po gimdymo. Padėti kaip Moteris, Sesuo, Draugė, pati ėjusi šiuo keliu. Padėti išlaikyti tikėjimą savimi ir savo kūno galiomis. Susitikusios aptarsime, kas vyksta jūsų kūne gimdymo metu, ko tikėtis gimdymo palatoje, kaip pasiruošti žindymui, kaip keičiasi moters kūnas po gimdymo. Šeimai pageidaujant, lydėsiu į gimdymą. Patarsiu kūdikio priežiūros ir maitinimo klausimais.

Galime susitikti Utenoje, Ukmergėje, gal ir Visagine.

Esu pasiekiama telefonu 8 614 94896, e.paštu ina.pradzia@gmail.com