Mantautė Morkvėnė

imgp8905-2-1

Esu Mantautė, penkių vaikučių mama, kvalifikuota dula ir būsima akušerė. Ruošimasis motinystei ir pirmojo vaikučio laukimas man leido pažvelgti į Gyvybę kitu – gilesniu – kampu: per inuiticiją, per pasitikėjimą, per vidinę ramybę ir tvirtą tikėjimą pačiu nėštumu, Gimtimi ir tuo, kas matoma ne akimis, bet Širdimi. Mano gimdymai buvo labai šviesūs, sąmoningi, išjausti, išlaukti, be streso – aš juos vadinu ekstaziniais. Jie tokie buvo ne atsitiktinai ir dabar aš trokštu pasidalinti savo žiniomis, patirtimi su Jumis.  Visus mažylius auginau derindama natūralios higienos principus su vystyklyste, visus žindžiau iki antros vis kito nėštumo pusės, tad mielai padėsiu ir šiais klausimais, dėl kurių taip pat jaučiuosi stipri.

Susitikimai vyksta individualiai, pagal poreikį (dažniausiai 2–4 prieš gimdymą). Temas renkamės kartu, kalbame apie tai, kas svarbu moteriai ir jos šeimai: tai gali būti ir prenatalinė psichologija, ir kaip padėti vaikučiui įsitaisyti į optimalią poziciją gimimui, ir vyro vaidmuo nėštumo/gimdymo/pogimdyviniu laikotarpiu, natūralūs skausmo malšinimo būdai, vizualizacijos, ir gimdymo planas, kraitelio ruošimas, žindymas, vystyklystė, prieraišioji tėvystė ir t.t. Gimdymo metu galiu fotografuoti, taip pat visada rašau gimdymo istoriją, kad turėtumėte ką prisiminti.

Kelias į nėštumą, į gimdymą ir vaikelio auginimą visų moterų yra skirtingas. Kad ir koks jis bebūtų, tai – Jūsų kelias. Būčiau laiminga, galėdama eiti juo kartu su Jumis, padrąsinti, įkvėpti, nuraminti, informuoti, padėti pasiruošti šiam gyvenimo Virsmui ir atrasti savyje pasitikėjimo bei ramybės.

Bendraukime: el. paštas: mantaute@gmail.com , tel. 867677827, facebook: https://www.facebook.com/TampuMamaDulaMantaute/