Mantautė Morkvėnė

imgp8905-2-1

Esu Mantautė, penkių vaikučių mama, kvalifikuota dula ir akušerė, lektorė, gimdymo fotografė, “Tampu mama” įkūrėja. Ruošimasis motinystei ir dar pirmojo vaikučio laukimas man leido pažvelgti į Gyvybę kitu – gilesniu – kampu: per inuiticiją, per pasitikėjimą, per vidinę ramybę ir tvirtą tikėjimą pačiu nėštumu, Gimtimi ir tuo, kas matoma ne akimis, bet Širdimi. Akušerijos studijos ir praktiniai seminarai kvalifikacijai kelti papildė žinias. Mano gimdymai buvo labai šviesūs, sąmoningi, išjausti, išlaukti, be streso – aš juos vadinu ekstaziniais. Jie tokie buvo ne atsitiktinai ir dabar aš trokštu pasidalinti savo žiniomis, patirtimi su Jumis. 

Jei ieškote palaikymo nėštumo + gimdymo metu + fotografės:
Susitikimai vyksta individualiai, pagal poreikį (paprastai 3 prieš gimdymą). Temas renkamės kartu, kalbame apie tai, kas svarbu moteriai ir jos šeimai: tai gali būti ir prenatalinė psichologija, ir kaip padėti vaikučiui įsitaisyti į optimalią poziciją gimimui, ir vyro vaidmuo nėštumo/gimdymo/pogimdyviniu laikotarpiu, natūralūs skausmo malšinimo būdai, rebozo terapija atsipalaidavimui, vizualizacijos, ir gimdymo planas, kraitelio ruošimas, žindymas, vystyklystė, prieraišioji tėvystė ir t.t.
Gimdymo metu, jei mano rankos atlaisvėja, esu ir fotografė- stengiuosi organiškai ir netrukdomai įsilieti į veiksmą ir įamžinu tas brangias gimimo akimirkas, pirmąsias mažylio minutes, pirmus prisiglaudimus ir tėčio ašaras bei žindymą… Taip pat visada rašau gimdymo istoriją, kad turėtumėte ką prisiminti.

Jei ieškote vienkartinių konsultacijų ar susitikimų:
Vedu tiek individualius, tiek grupinius užsiėmimus šeimoms, skirtus pasiruošti holistiniam gimdymui, išjausti save, įgauti žinių, o su jom- ir pasitikėjimo savo kūnu, natūraliais procesais. Nuolat vyksta pavieniai seminarai vis kitom temom.

Jei ieškote palaikymo PO gimdymo:
Visus mažylius auginau derindama natūralios higienos principus su vystyklyste, visus žindžiau iki antros vis kito nėštumo pusės, tad kaip postpartum dula mielai padėsiu ir šiais klausimais, dėl kurių taip pat jaučiuosi stipri. Drąsinu kreiptis ir dėl vienkartinių konsultacijų, nesvarbu, ar kartu buvome per gimdymą, ar ne.

Kelias į nėštumą, į gimdymą ir vaikelio auginimą visų moterų yra skirtingas. Kad ir koks jis bebūtų, tai – Jūsų kelias. Būčiau laiminga, galėdama eiti juo kartu su Jumis, padrąsinti, įkvėpti, nuraminti, informuoti, padėti pasiruošti šiam gyvenimo Virsmui, jį įamžinti nuotraukose ir atrasti savyje pasitikėjimo bei ramybės.

Bendraukime:
el. paštas
mantaute@gmail.com , tel. 867677827,
facebook: https://www.facebook.com/TampuMamaDulaMantaute/