Irena Strazdienė

 

Esu nėščiųjų jogos ir meditacijų instruktorė (nuo 2010 m.), aromaterapijos ir nėščiųjų Tajų masažo praktikė.

Būdama nėščia, visu kūnu ir siela pajutau, kaip judesys ir sąmoningas pasiruošimas palengvina laukimą. Vėliau tai labai pagelbėjo gimdant, todėl savo vedamose jogos pamokose besilaukiančioms nuolat pritaikau ne tik jogos tiesas, bet ir savo sukauptas asmenines žinias. Taip pat stengiuosi pristabdyti nuolat skubančių nėštukių gyvenimo ritmą, kad jos suvoktų ir išjaustų į jų gyvenimą besibeldžiantį stebuklą.

Nuolat vedu paskaitas poroms, kuriose būsimos mamos ir tėčiai praktiškai išbando gimdymui reikalingas kūno padėtis, kvėpavimus, masažą, Rebozo skaros technikas, aromatinius aliejus. Kalbamės apie sąmoningą tėvystę, emocinį ir fizinį pasiruošimą gimdymui, gimdymo lūkesčius ir realybę, medituojame. Paruošiau online pasiruošimo gimdymui kursą „Gimdymo mandala“.

Vedu paskaitas, asmenines konsultacijas besilaukiančioms apie fizinį ir emocinį pasiruošimą gimdymui bei fizinį ir emocinį atsistatymą po gimdymo. O taip pat vedu meditacijas, skirtas prenataliniam ugdymui ir bendravimui su pilvelio gyventoju.

Padedu organizuoti prausynas ir vytulavimo ritualus.

Susisiekime el. p. unijoga@gmail.com, tel. 8 636 46 384.
www.unijoga.lt