Ingula Rinkevičienė

Ingula

Esu Ingula Rinkevičienė, trijų pametinukų mama. Apie buvimą dula iš pradžių nė negalvojau, tačiau taip nutiko, kad ne sykį teko būti pakviestai pagelbėti gimdymo metu ir po jo. Supratusi, kad šis kelias man artimas, nebegalėjau sustoti.

Būdama dula, noriu būti naudinga visai šeimai: tiek būsimajai mamytei, tiek – tai nemažiau svarbu – būsimajam tėčiui. Neabejoju, kad rasite sau tinkamiausią pagalbininkę, o kad būtų lengviau išsirinkti, tariu porą žodžių apie save.

Esu praktiškas ir gana paprastas žmogus, džiaugsmo mėgstantis ieškoti mažuose dalykuose. Dulos veikloje paprastai stengiuosi netrukdyti, būti nepastebima, tarsiištirpti – tam, kad jūs patys galėtumėte gauti ir suvokti daugiau. Į ligoninę einu siekdama tarp medikų rasti draugų.

Kai nesu dula, džiaugiuosi galėdama realizuoti save meninėje veikloje: dainuoju keliose grupėse, retsykiais paimu į rankas teptuką.

Daugiausia bendrauju su Vilniuje ir jo apylinkėse gyvenančiomis nėščiosiomis ir jų šeimomis – tiek ruošiantis gimdymui, tiek gimdymo metu, tiek po jo. Esant pageidavimui, gimdyti galime vykti ir į ne Vilniuje esančias ligonines (pvz., į Kauną).

Kartas nuo karto organizuoju užsiėmimų grupes besilaukiančioms šeimoms.

Man didelė garbė būti šalia tokiomis svarbiomis jūsų gyvenimo akimirkomis ir palaikyti jūsų pasitikėjimą savo jėgomis. Žemai lenkiu galvą šeimoms, kurių dėka esu dula ir kurių dėka galiu tapti geresnė.

El. paštas: dula.ingula@gmail.com

Tel.: (8 5) 238 0333

Facebook paskyra:Gimties tiltas – dula Ingula